Блок живлення Dell PowerEdge 1400W DPS-1200MB-1 B 0FRVCP
Код: ФР-00000424
Продано
Інші товари в категорії Блоки живлення
Повідомте, коли з'явиться
Повідомити про надходження товару
Ваше прохання прийняте!
Ви отримаєте повідомлення про надходження товару у продаж на вказані Вами контакти
Your E-Mail
Phone number (SMS)
Validity time
- required to fill
Checking...
D1200E-S2 DPS-1200MB-1 B DP/N: 0FRVCP 12V: 114.17A Сумісність: Dell PowerEdge C6145, Dell PowerEdge C6220 Огляд
Бренд
Dell
Тип товару
Блок живлення
Призначення
для сервера
Потужність
1400 Вт
Сертифікат 80 PLUS
Platinum
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Схожі товари або аналоги
Блок живлення Dell PowerEdge 495W E495E-S1 0GRTNK
В наявності
Dell Блок живлення для сервера 495 Вт Platinum — 1 вентилятор Гаряча заміна 3 місяці Б/в