Б/в

Мережева карта Dell Broadcom 57800-T 1/10GbE 0G8RPD

4.50 1

Замовлення розміщені 02.02.2023 будуть відправлені 03.02.2023
Код: ФР-00001254
В наявності 2 шт.

1 430 грн.

+14 грн на бонусний рахунок!
Бренд
Dell
Тип товару
Мережева карта
Призначення
для сервера
Форм-фактор
Mezzanine
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Характеристики

Бренд Dell
Тип товару Мережева карта
Призначення для сервера
Форм-фактор Mezzanine
Інтерфейс PCI-e
Тип портів RJ-45
Кількість портів 4
Швидкість передачі даних 10 Гбіт/с
Вага 0 кг
Гарантія 3 місяці
Стан товару Б/в

Відгуки

Залиште відгук про цей товар першим!

Огляд


Висока продуктивність і чудова гнучкість

Як провідний постачальник високопродуктивних рішень, Broadcom пропонує швидке мережне рішення 10GbE для блейд-серверів, стійкових та баштових серверів. Контролери Broadcom забезпечують найвищу пропускну здатність, мінімальне використання процесора та найвищу продуктивність для малих пакетів при підключенні до мережі Ethernet.

Нижче завантаження ЦП для обробки мережевого навантаження

Експлуатаційні витрати центру обробки даних значно впливають на бізнес. Перед ІТ-адміністраторами постійно ставляться завдання щодо зниження витрат та підвищення ефективності використання активів. Традиційно сервери центрів обробки даних були виділені, що означало, що вони були перевантажені або недостатньо завантажені. Адаптери Broadcom 10GbE покращують використання процесора (менше 15%) за рахунок поєднання апаратних засобів та функцій розвантаження без збереження стану.

Добре відомо, що витрати на електроенергію та охолодження центрів обробки даних швидко зростають. Навіть якщо вартість не є проблемою, джерела енергії стають проблемою. Це особливо актуально для центрів обробки даних постачальників хмарних обчислень. Тому компанії вивчають усі способи пом'якшення та стримування зростаючих витрат на електроенергію. І тут знову сімейство адаптерів 10GbE від Broadcom для серверів Dell PowerEdge 12G може відіграти важливу роль у забезпеченні контролю за витратами на електроенергію. Вивантажуючи процеси, пов'язані з мережею, з ЦП, адаптери дозволяють використовувати додаткові цикли ЦП сервера інших завдань, але це, своєю чергою, дозволяє підтримувати більше програм меншою кількістю серверів і процесорів.

Вища продуктивність малих пакетів (кадрів на секунду)

Додатки, що вимагають високої продуктивності малих пакетів для хмарних обчислень, включають міжвузловий обмін повідомленнями, базу даних з невеликими полями та невеликими оновленнями пакетів, передачу голосу по IP (VoIP), додаток маршрутизації, торгівлю фінансовими послугами, ігрові сервери та веб-сервери з невеликими службами обміну повідомленнями. Портфель адаптерів 10GbE від Broadcom продемонстрував та забезпечив чудову продуктивність для малих пакетів до 5,7 мільйона пакетів на секунду.