Новий

Контролер HBA Adaptec 1000-8e 12Gb/s

4.50 1

Код: ФР-00001323
В наявності 1 шт.

3 420 грн.

+34 грн на бонусний рахунок!
Наявність на складі
Гарантія

Повідомити про зниження ціни
Повідомити про зниження ціни
Ваша заявка прийнята!

Ви отримаєте повідомлення при зниженні вартості товару на вказані Вами контакти
Ваш E-Mail
Актуальність
- заповнити обов'язково
Перевірка...
Сучасним центрам обробки даних та корпораціям потрібні надійні рішення для обробки та зберігання швидко зростаючих обсягів даних. Microsemi Adaptec HBA 1000 є першим продуктом у сімействі рішень Smart Storage, створеному на основі експертних знань компанії в галузі розробки мікросхем контролерів... Огляд
Бренд
Adaptec
Тип товару
Контролер HBA
Призначення
для сервера
Швидкість передачі даних
12 Гбіт/с
Кеш пам'ять
Не підтримує
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Схожі товари або аналоги

Характеристики

Бренд Adaptec
Тип товару Контролер HBA
Призначення для сервера
Форм-фактор HHHL
Швидкість передачі даних 12 Гбіт/с
Інтерфейс накопичувачів SAS/SATA
Зовнішній порт External Mini-SAS HD
Кількість зовнішніх портів 2
Максимальна кількість дисків 8
Рівні RAID Немає
Кеш пам'ять Не підтримує
Вага 0 кг
Гарантія 3 місяці
Стан товару Новий

Відгуки

Залиште відгук про цей товар першим!

Огляд

Сучасним центрам обробки даних та корпораціям потрібні надійні рішення для обробки та зберігання швидко зростаючих обсягів даних. Microsemi Adaptec HBA 1000 є першим продуктом у сімействі рішень Smart Storage, створеному на основі експертних знань компанії в галузі розробки мікросхем контролерів SAS/SATA, понад 30 років досвіду розробки інноваційних продуктів та набутої технології Smart IP.
Сімейство контролерів HBA Series 1000 має оптимальне поєднання відмовостійкості, ефективності та зручності використання та забезпечує можливості інтелектуального підключення, які так необхідні сучасним компаніям. Це сімейство ідеально підходить для серверних систем зберігання, в яких потрібна максимальна пропускна здатність і широкі можливості підключення, низьке енергоспоживання та висока надійність.

Відмовостійкість та Ефективність
Новий відмовостійкий уніфікований стек Smart Storage, що поєднує найкраще програмне забезпечення та драйвери ARC восьмого покоління з придбаною технологією Smart IP, що використовується у найпоширенішій серверній системі зберігання. Засновані на мікросхемі SAS/SATA SSCi (16x12G/8x12G) SmartIO компанії контролери HBA Series 1000 є комплексним рішенням, здатним впоратися з важким навантаженням і складною конфігурацією. Дані контролери повністю сумісні з поточними та будуть сумісні з майбутніми рішеннями Microsemi, які включають RAID контролери, HBA та експандери.
Дані контролери HBA 12 Гбіт/с випускаються в п'яти варіантах конфігурацій і мають найбільшу кількість портів серед рішень з низькопрофільним форм-фактором MD2: до 16 зовнішніх або внутрішніх портів SAS/SATA. До того ж, вони споживають на 60 % менше електроенергії, ніж конкурентні HBA.

Максимальна продуктивність
Контролери HBA Series 1000 забезпечують найвищий рівень продуктивності системи зберігання та її масштабування для центрів обробки даних нового покоління. Вони дозволяють підключити велику кількість новітніх пристроїв зберігання 12 Гбіт/с та підвищити сукупну продуктивність до рівня, обмеженого пропускною спроможністю шини PCle 3.0 – 6600 МБ/с, досягнувши продуктивності до 1,3 мільйона IOPS з мінімальними витратами та затримками.

Простота використання
Контролери HBA Series 1000 підтримують велику кількість операційних систем та сумісні з більшістю екосистем, що робить їх використання надзвичайно простим. Це рішення також забезпечує масштабування при підключенні до 16 пристроїв зберігання, а повна сумісність з експандерами забезпечує можливість подальшого розширення системи. Єдиний набір інструментів та драйверів, що використовуються для контролерів HBA та RAID, а також для експандерів, спрощує управління всіма компонентами системи.

Переваги
• Ідеально підходить як компонент вводу-виводу при необхідності підключення великої кількості накопичувачів SAS/SATA HDD та SSD.
• Широкі можливості підключення, найвища продуктивність, найнижчий час затримки, максимальна продуктивність введення-виводу та підтримка безлічі ОС.
• Продуктивність до 1.3 мільйона IOPS, низька затримка, та пропускна спроможність визначається можливостями слота 8x PCIe v.3.

Особливості
• 8 портів SAS/SATA у низькопрофільному форм-факторі MD2
• Передача даних на швидкості 12 Гбіт/с, роз'єм mini SAS HD
• Найнижче енергоспоживання та сукупна вартість володіння порівняно з будь-якими іншими контролерами HBA
• Уніфікований та надійний стек Smart Storage
• Перевірена сумісність з існуючими рішеннями Adaptec, безліччю операційних систем, серверними системами, корпусами, SSD, HDD та стрічковими накопичувачами LTO
• Чіп SmartIO SAS/SATA protocol controller забезпечує найвищу продуктивність, максимальну кількість портів і в середньому на 60% менше енергії, що споживається, ніж конкуруючі HBA.