Б/В

Трансівер SFP HP 455885-001 SFP+ 10GBase-SR Optical Module

4.50 1

Код: ФР-00001517
Немає в наявності
Повідомте, коли з'явиться
Повідомити про надходження товару
Ваше прохання прийняте!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару у продаж на вказані Вами контакти
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
Актуальность
- обязательно к заполнению
Проверка...
Бренд
HP
Тип товару
Оптичний модуль
Інтерфейс
SFP+
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Характеристики

Бренд HP
Тип товару Оптичний модуль
Інтерфейс SFP+
Гарантія 3 місяці
Стан Б/В

Відгуки

Залиште відгук про цей товар першим!

Огляд

Довжина хвилі: 850nm
Швидкість передачі: 10Gbps
Максимальна довжина кабелю: 300m
Тип оптичного кабелю: MMF
Інтерфейс: 10GBASE-SR
Роз'єм: LC
Гаряча заміна (Hot-Plug): Є
Температура експлуатації: 0–50 °C