Б/У

Трансивер SFP HP 455885-001 SFP+ 10GBase-SR Optical Module

4.50 1

Код: ФР-00001517
В наявності 4 шт.

450 грн.

+4.5 грн на счет!
Бренд
HP
Тип товара
Оптический модуль
Интерфейс
SFP+
Гарантия
3 месяца
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Схожі товари або аналоги

Характеристики

Бренд HP
Тип товара Оптический модуль
Интерфейс SFP+
Гарантия 3 месяца
Состояние Б/У

Відгуки

Залиште відгук про цей товар першим!

Огляд

Длинна волны: 850nm
Скорость передачи: 10Gbps
Максимальная длинна кабеля: 300m
Тип оптического кабеля: MMF
Интерфейс: 10GBASE-SR
Разъем: LC
Горячая замена (Hot-Plug): Есть
Температура эксплуатации: 0–50 °C