Новий Б/В

Твінаксіальний кабель Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3m (SFP-H10GB-CU3M)

5.00 1

Код: ФР-00000647
В наявності > 5 шт.

880 грн.

+9 грн на бонусний рахунок!
Бренд
Cisco
Тип товару
Твінаксіальний кабель
Інтерфейс
SFP+
Довжина
3 м
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Схожі товари або аналоги

Характеристики

Бренд Cisco
Тип товару Твінаксіальний кабель
Інтерфейс SFP+
Довжина 3 м
Гарантія 3 місяці
Стан Новий, Б/В

Відгуки

Переглянути 1 відгук про Твінаксіальний кабель Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3m (SFP-H10GB-CU3M)

Огляд

Кабель SFP-H10GB-CU3M призначений для виконання локальних Direct Attach з'єднань між SFP+ портами обладнання стандарту 10GbE без використання дорогих оптичних модулів SFP+. SFP-H10GB-CU3M Твінакс кабель є мідним кабелем з SFP+ конекторами з обох боків.

Завдяки універсальній конструкції пристрій підходить до ряду комутаторів Cisco і забезпечує оперативний і економний обмін даними.

Трансівер Cisco SFP-H10GB-CU3M відрізняється пропускною спроможністю 10,5 Гбіт/с, відкриваючи можливості створення високошвидкісних Ethernet-підключень. Модель є двома SFP-модулями Cisco, з'єднаними коаксіальним кабелем довжиною 3м, що дозволяє використовувати її для з'єднання обладнання, встановленого в різні стійки або шафи.

Модуль Cisco SFP-H10GB-CU3M ґрунтується на технології цифрового оптичного контролю, а значить, ви зможете отримати інформацію про стан пристрою у будь-який момент часу. Крім того, трансівер підтримує функцію гарячої заміни, забезпечуючи гнучкість системи.

Cisco SFP-H10GB-CU3M – це компактне та ефективне рішення для вашої локальної мережі. Пристрій легко встановлюється і не вимагає додаткового обслуговування, дозволяючи досягти найкращих результатів у роботі системи комунікацій.