Б/В

Твінаксіальний кабель Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1m (SFP-H10GB-CU1M)

5.00 3

Код: ФР-00001196
В наявності: Більше 5 шт.

410 грн.

+4 грн на бонусний рахунок!
Бренд
Cisco
Тип товару
Твінаксіальний кабель
Інтерфейс
SFP+
Довжина
1 м
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Схожі товари або аналоги

Характеристики

Бренд Cisco
Тип товару Твінаксіальний кабель
Інтерфейс SFP+
Довжина 1 м
Гарантія 3 місяці
Стан Б/В

Відгуки 3

Переглянути 3 відгуки про Твінаксіальний кабель Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1m (SFP-H10GB-CU1M)

Огляд

Кабель SFP-H10GB-CU1M призначений для виконання локальних Direct Attach з'єднань між SFP+ портами обладнання стандарту 10GbE без використання дорогих оптичних модулів SFP+. SFP-H10GB-CU1M Твінакс кабель є мідним кабелем з SFP+ конекторами з обох боків.

Завдяки універсальній конструкції пристрій підходить до ряду комутаторів Cisco і забезпечує оперативний і економний обмін даними.

Трансівер Cisco SFP-H10GB-CU1M відрізняється пропускною спроможністю 10,5 Гбіт/с, відкриваючи можливості створення високошвидкісних Ethernet-підключень. Модель є двома SFP-модулями Cisco, з'єднаними коаксіальним кабелем довжиною 1м, що дозволяє використовувати її для з'єднання обладнання, встановленого в різні стійки або шафи.

Модуль Cisco SFP-H10GB-CU1M заснований на технології цифрового оптичного контролю, отже, ви зможете отримати інформацію про стан пристрою в будь-який момент часу. Крім того, трансівер підтримує функцію гарячої заміни, забезпечуючи гнучкість системи.

Cisco SFP-H10GB-CU1M – це компактне та ефективне рішення для вашої локальної мережі. Пристрій легко встановлюється і не вимагає додаткового обслуговування, дозволяючи досягти найкращих результатів у роботі системи комунікацій.