Б/в

Intel Ethernet SFP+ SR Optics 10GBASE-SR Optical Module (FTLX8571D3BCVIT1)

4.50 1

Код: ФР-00000756
Немає в наявності
Повідомте, коли з'явиться
Повідомити про надходження товару
Ваше прохання прийняте!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару у продаж на вказані Вами контакти
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
Актуальность
- обязательно к заполнению
Проверка...
Бренд
Intel
Тип товару
Оптичний модуль
Інтерфейс
SFP+
Гарантія
3 місяці
Доставка
Нова Пошта
Експрес доставка
Самовивіз
Оплата
Накладений платіж, Готівковий розрахунок, Безготівковий розрахунок, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay

Схожі товари або аналоги

Характеристики

Бренд Intel
Тип товару Оптичний модуль
Інтерфейс SFP+
Вага 0.1 кг
Гарантія 3 місяці
Стан товару Б/в

Відгуки

Залиште відгук про цей товар першим!

Огляд


1G/10G 10GB/s SFP+ SR 850nm